Конфіденційність


Конфіденційність

Ваша конфіденційність є важливою частиною наших відносин з вами. Захист вашої конфіденційності є лише частиною нашої місії для забезпечення безпечного веб-середовища. При використанні нашого сайту, у тому числі наших послуг, ваша інформація залишатиметься строго конфіденційною. Внески, внесені в наш блог або на нашому форумі, відкриті для публічного перегляду; тому не повідомляйте ніякої особистої інформації у ваших стосунках з іншими. Ми не несемо відповідальності за ці дії, оскільки ви несете виключну відповідальність за адекватний та безпечний вміст на нашому сайті. Ми не будемо передавати, передавати або передавати вашу інформацію стороннім особам.

Коли ви відвідуєте наш сайт, ми збираємо технічну інформацію про ваш комп'ютер та про те, як ви отримуєте доступ до нашого веб-сайту та аналізуєте таку інформацію, як Інтернет-протокол (IP-адреса) вашого комп'ютера, операційну систему, що використовується вашим комп'ютером, браузером (наприклад, Chrome, Firefox, Internet Explorer або ін.), Який використовує ваш комп'ютер, ім'я вашого постачальника Інтернет-послуг (ISP), уніфікований пошуковий ресурс (URL-адреса) веб-сайту, з якого ви приходите, а також URL, до якої ви йдете далі, а також певні операційні показники, такі як кількість разів, коли ви використовуєте наш веб-сайт. Ця загальна інформація може бути використана для того, щоб ми могли краще зрозуміти, як наш сайт переглядається та використовується. Ми можемо поділитися цією загальною інформацією про наш сайт із нашими діловими партнерами або широкою публікою. Наприклад, ми можемо ділитися інформацією про кількість щоденних унікальних відвідувачів нашого сайту з потенційними корпоративними партнерами або використовувати їх для рекламних цілей. Ця інформація містить будь-які ваші особисті дані, які можуть бути використані для зв'язку з вами або ідентифікації вас.

Коли ми розміщуємо посилання або банери на інші сайти нашого веб-сайту, зверніть увагу, що ми не контролюємо цей вид вмісту чи практики та політику конфіденційності цих сайтів. Ми не схвалюємо або не беремо на себе жодної відповідальності за політику конфіденційності чи практику збору інформації на будь-якому іншому веб-сайті, крім керованих сайтів p32.com.ua.

Ми використовуємо найвищий стандарт безпеки для захисту вашої ідентифікованої інформації під час транзиту до нас. Всі дані, що зберігаються на наших серверах, захищені захищеним брандмауером для несанкціонованого використання, або діяльність не може бути виконана. Хоча ми докладаємо всіх зусиль, щоб захистити вашу особисту інформацію від втрати, неправильного використання або зміни третіми сторонами, ви повинні знати, що завжди існує ризик того, що низькомайнові зможуть знайти спосіб перешкодити нашій системі безпеки або що Інтернет-передача може бути перехоплений

Ми залишаємо за собою право без попередження змінювати, змінювати, додавати або видаляти частини нашої Політики конфіденційності в будь-який час та час від часу. Ці зміни будуть публікуватись на нашому веб-сайті. Коли ви відвідуєте наш веб-сайт, ви приймаєте всі умови нашої політики конфіденційності. Ваше подальше використання цього веб-сайту є вашою постійною згодою з цими умовами. Якщо ви не погоджуєтеся з умовами нашої політики конфіденційності, вам слід припинити використання нашого веб-сайту.