Положення та умови


Загальні положення та умови

Визначення

Кожен із зазначених нижче термінів у цих умовах продажу p32.com.ua (далі "Умови") має такі значення:

  1. Оголошення: стосується всіх елементів та даних (візуальних, текстових, звукових, фотографій, креслень), поданих редакцією Рекламодавця на його власну відповідальність, для того, щоб купувати, здавати в оренду або продати товар або послугу, а також транслювати на веб-сайті та на мобільному телефоні Сайт
  2. Рекламодавець: це будь-яка фізична чи юридична особа, основна особа, яка зареєстрована у Франції, має обліковий запис і надіслала повідомлення з нього на веб-сайті. Будь-який рекламодавець повинен бути підключений до Особистої особи для вкладу та керування ними. Перший депозит реклами автоматично передбачає створення Особистого облікового запису для Рекламодавця.
  3. Особистий обліковий запис: стосується вільного простору, ніж будь-який Рекламодавець повинен створити і який він повинен з'єднати з Веб-сайтом, щоб поширювати, керувати та переглядати свої об'яви.
  4. p32.com.ua: означає компанію, яка публікує та керує веб-сайтом та мобільним сайтом {YourCompany}, зареєстрованим у Реєстрі торгівлі та реєстрації компаній  за номером {YourCompany Registration Number}, юридичний адреса якого знаходиться у {YourCompany Address}.
  5. Обслуговування клієнтів: p32.com.ua - це відділ, до якого Рекламодавець може отримати додаткову інформацію. З цією послугою можна зв'язатися електронною поштою, натиснувши посилання на веб-сайті та на сайті для мобільних пристроїв.
  6. p32.com.ua Service: p32.com.ua означає послуги, доступні для користувачів та рекламодавців на веб-сайті та на сайті для мобільних пристроїв.
  7. Веб-сайт: означає, що веб-сайт, яким керує p32.com.ua, доступний переважно з URL-адреси https://p32.com.ua і дозволяє користувачам та рекламодавцям отримувати доступ до Сервісу через Інтернет p32.com.ua.
  8. Мобільний сайт: це мобільний сайт, який керується p32.com.ua, доступним за адресою https://p32.com.ua і дозволяє користувачам та рекламодавцям отримувати доступ через службу свого мобільного телефону {YourSiteName}.
  9. Користувач: будь-який відвідувач, який має доступ до p32.com.ua служби через веб-сайт та сайт для мобільних пристроїв, а також консультант p32.com.ua, доступний з різних носіїв.

Тема

Ці Умови використання встановлюють умови контракту, що застосовуються до будь-якої підписки Рекламодавцем, пов'язаного з його особистим рахунком, з веб-сайту та веб-сайту для мобільних пристроїв.

Приймання

Будь-яке використання веб-сайту Рекламодавцем є повним прийняттям чинних Умов.

Відповідальність

Відповідальність за p32.com.ua не може нести відповідальність за невиконання або неналежне виконання належного контролю через рекламодавця чи випадку з великою силою.

Модифікація цих термінів

p32.com.ua залишає за собою право в будь-який час змінити усі або частину Загальних положень та умов.

Рекламодавцям рекомендується ознайомитися з Умовами, щоб бути в курсі змін.

Різне

Якщо частина Умов має бути незаконною, недійсною або неприйнятною з будь-якої причини, ці положення будуть вважатися неписаними, не піддаючи сумніву, що чинність інших положень продовжує застосовуватися між рекламодавцями та p32.com.ua.

Будь-які скарги слід направляти в службу підтримки клієнтів p32.com.ua.